Klausimai atliekant užsakymą

Kaip nusipirkti išankstinį bilietą internete?

1 ŽINGSNIS - vietos rezervavimas. Pasirinkite atvykimo bei išvykimo datas. Spauskite nuorodą TOLIAU.

2 ŽINGSNIS - įveskite savo automobilio valstybinius numerius. Būtina nurodyti tikslų valstybinį numerį, nes sistema automatiškai jį fiksuoja ir įleidžia į stovėjimo aikštelę. Sugrįžtantiems klientams yra taikoma lojalumo nuolaida.
 
3 ŽINGSNIS - rezervacijos tipo pasirinkimas
 
4 ŽINGSNIS - papildomų paslaugų pasirinkimas
 
5 ŽINGSNIS - kliento duomenų suvedimas:
 
a. Įrašomi vardas ir pavardė
b. Įrašomas automobilio valstybinis numeris 
c. Įrašomas elektroninio pašto adresas (nurodytu elektroninio pašto adresu bus išsiųstas rezervacijos patvirtinimas)
d. Spausti nuorodą TOLIAU
 
5 ŽINGSNIS - apmokėjimas už rezervuotą bilietą. Apmokėjimui skirta 1 val. Neatlikus apmokėjimo per vieną valandą, Jūsų rezervacija bus atšaukta.
Apmokėjimo būdai

Kredito kortelės: VISA, VISA Electron, VISA Virtual, MasterCard, Maestro

Elektroninis mokėjimas: PayPal

Banko pavedimu Lietuvoje: SEB; Swedbank; Luminor/DNB; Danske Bank; ŠIAULIŲ BANKAS; MEDICINO BANKAS; Citadele; PaySera

Apmokėjimai būdai ne iš Lietuvos

Google Pay ir Apple Pay

Kodėl geriau pirkti išankstinį ADCParking bilietą internetu, nei atvažiavus į aikštelę?
 • Sumokėsite pigiau nei atvykus į aikštelę;
 • Didesnis paslaugų pasirinkimas;
 • Vietos garantija;
 • Aikštelėje veikia automobilių valstybinių numerių atpažinimo sistema, todėl su savimi nereikės turėti jokių bilietų;
 • Nereikės su savimi turėti grynųjų pinigų;
 • Išvengsite eilių prie atsiskaitymo kasų;
Koks minimalus užsakymo terminas?
Tai yra ilgalaikio stovėjimo aikštelė, minimalus užsakymo terminas internetu - viena para.
Ką daryti jeigu mano elektroninio pašto pabaiga yra @gmail.com ir aš negavau rezervacijos patvirtinimo per 1 val. nuo apmokėjimo?
Jeigu per 1 valandą po apmokėjimo negavote rezervacijos patvirtinimo, patikrinkite aplanką "REKLAMOS" ("REKLAMŲ" aplankas nėra "ŠLAMŠTO" aplankas). Jeigu patvirtinimo neradote ir šiame aplanke, tada praneškite mums el. paštu info@adcparking.com 
Ar galima panaikinti/atšaukti rezervaciją?
Pasirinkus paslaugą "Taupi rezervacija", negalimi rezervacijos datų keitimai ir negalimas rezervacijos anuliavimas (sumokėti pinigai negrąžinami). Galima pakeisti tik automobilio valstybinį numerį.

Pasirinkus visas kitas paslaugas galimi datų keitimai, automobilio valstybinio numerio keitimas, bei rezervacijos anuliavimas (visi pinigai grąžinami per 10 darbo dienų nuo prašymo gavimo dienos). Norint daryti korekcijas arba rezervacijos anuliavimą, galite tą atlikti per savitarną <Mano ADC> su prisijungimais siųstais el. paštu kartu su rezervacijos patvirtinimu. Jei atšaukimas nepavyksta prašome kreiptis el paštu info@adcparking.com
Ar galima užsakyti garantuotą vietą po stogu?
Taip, Jums reikia rinktis VIP, XXL arbar WOW parkavimo paslaugą. Šios paslaugos kainuoja papildomai.
Kaip gauti sąskaitą faktūrą?
Atliekant užsakymą internetu, sąskaitą faktūrą galima užsisakyti ketvirtame rezervacijos žingsnyje. Ją gaunate kartu su rezervacijos patvirtinimu el. paštu, po paslaugos apmokėjimo. Taip pat sąskaitą už atliktą rezervaciją galite rasti savitarnoje .
Sąskaitą už automobilių stovėjimą, mokėtą automatinėje kasoje, galima išsirašyti ir atsisiųsti patiems, užėjus į mūsų internetinį psl., paspaudus nuorodą , pasirinkus aikštelę bei įvedus mokėjimo kvito numerį.

Klausimai apie ADCParking aikštelę

Kodėl verta rinktis ADCParking.com - o ne kitą parkavimo operatorių?
 • Todėl, kad mūsų aikštelėje saugu – 69 vaizdo kameros.
 • Be to, mūsų parkingas pilnai aptvertas tvora ir turime įsirengę unikalią ankstyvojo perspėjimo sistemą nuo pašalinių asmenų.
 • Todėl, kad pas mus galite pamatuoti ir pasverti savo bagažą ir reikalui esant perdėti daiktus ar palikti mašinoje viršsvorį.
 • Todėl, kad tik pas mus galite lanksčiai rezervuoti automobilio parkavimą pasirinkdami tik atvykimo ir išvykimo datą. Papildomai rinktis valandų ir minučių pas mus nereikia.
 • Todėl, kad tik pas mus galite užsisakyti automobilio parkavimą su premium plovimo paketu.
 • Todėl, kad pas mus galite užsisakyti rezervuotą vietą su savo automobilio numeriu prie pat įvažiavimo pirmame aukšte.
 • Todėl, kad numerio nuskaitymo įrangą mes naudojame nuo 2008 metų ir per 10 metų ištobulinome, kad ji veiktų nepriekaištingai!
 • Todėl, kad tik pas mus sumontuota lietuviška programinė įranga, kuri užtikrina funkcionalumą bet kokiu oru. (Tobulindamas šią programą mūsų partnerių darbuotojas apsiginė daktaro laipsnį numerio atpažinimo srityje).
 • Todėl, kad kilus klausimams ar techninėms problemoms, mūsų pagalbos telefonu, kuris veikia 24/7 atsiliepia konsultantai.
 • Todėl, kad pravažiavimai tarp aukštų mūsų parkinge yra net 50% platesni nei kitoje daugiaaukštėje aikštelėje.
 • Todėl, kad tik mūsų parkinge pagal naujus saugumo reikalavimus sumontuoti plieniniai atitvarai (panašūs, kaip greitkeliuose), kad sumaišius pedalus automobilis neiššoktų iš 2 ar 3 aukšto žemyn.
 • Todėl, kad pas mus naktį parkingas apšviestas 2 kartus stipriau negu reikalauja statybos reglamentas.
 • Todėl, kad tik pas mus galima rezervuoti VIP XXL vietą, norintiems plačiai atverti automobilio duris.
Ar išleis iš aikštelės, jeigu vėluoja lėktuvas?
Jeigu skrydis vėluoja ne ilgiau nei 4 valandas, sistema Jus išleis be papildomo mokesčio. Tokiu atveju, papildomos rezervacijos, kitai parai, užsakyti internetu nereikės. Vėluojant ilgiau prasitęskite savo rezervaciją <Mano ADC> savitarnoje.  
Kokio maksimalaus aukščio ir pločio automobiliai gali įvažiuoti į daugiaaukštę stovėjimo aikštelę?
Maksimalus leistinas automobilio aukštis yra 2 m. 20 cm., plotis 2 m. 40 cm., ilgis 5 m. 30 cm.
Ar ADCParking automobilių stovėjimo aikštelės yra toli nuo Vilniaus oro uosto?
ADCParking daugiaaukštė automobilių stovėjimo aikštelė yra 250 m. nuo keleivių terminalo. Tai vos 3 minutės kelio pėsčiomis.
Kaip veikia ADCParking automatinė numerių atpažinimo sistema?
Įvažiuojant į ADCParking aikštelę kameros fiksuoja automobilio valstybinį numerį ir tada pakeliamas automatinis kelio užtvaras. Išvažiuojant sistema veikia taip pat kaip įvažiuojant.
Ar aikštelėse vietos yra sužymėtos?
Aikštelėse vietų numeracijos nėra. Aikštelėse yra nubraižytos linijos. VIP paslaugai vietos yra rezervuojamos padedant stovą su Jūsų automobilio valst. nr. Užsisakius kitas paslaugas automobilį reikia statyti į bet kurią Jums patinkančią laisvą vietą.
Ar rezervacijos periodu galiu kelis kartus įvažiuoti ir išvažiuoti iš aikštelės?
Ne. Visu rezervacijos periodu Jūs galite įvažiuoti bei išvažiuoti iš aikštelės tik du kartus.
Turiu labai žemą sportinį automobilį. Ar važiuojant tarp aukštų neužkabinsiu dugno?
Jeigu laikysitės max. leistino greičio aikštelėje (10 km/h), tada dugno tikrai nekabinsite.
Ar visos vietos aikštelėje yra po stogu?
Ne. Iš 895 aikštelėje esančių vietų 718 vietų yra po stogu ir 177 vietų yra be stogo.

Paslaugos

Kas yra VIP ir XXL vieta?
VIP Rezervuota vieta yra tik įvažiavus į daugiaaukštę aikštelę kairėje pusėje. Užsakius šią paslaugą prie rezervuotos vietos stovės ženklas "Rezervuota" su Jūsų automobilio valstybiniu numeriu.
XXL vieta yra net 32% platesnė vieta nei standartinė ar VIP vieta. Jos yra apatiniame parkingo aukšte. Daugiau info http://www.adcparking.com/242
Kas tai per paslauga FAST TRACK?
FAST TRACK paslauga Jums suteikia praėjimą BE EILĖS pro atskirą oro uosto saugumo patikros punktą nelaukiant bendroje eilėje!  Po avia bilieto registracijos (jeigu to nedarėte internetu) eikite prie Oro Uosto saugumo patikros punkto (laikykitės kairės pusės). Jums skirti vartai pažymėti “FAST TRACK” ir “CREW ONLY” (Tik orlaivių ekipažui).  
Vienas Fast Track leidimas yra vienam keleiviui!
 
Ypač rekomenduojama skrendantiems rytiniais reisais, nes prie aviacijos saugumo patikros galimos didelės eilės.
Kas yra atšaukimo galimybė?
Įsigijus atšaukimo galimybę ir pasikeitus Jūsų planams galėsite pasikeisti datas arba atšaukti rezervaciją ir susigražinti sumokėtus pinigus.
Kaip pasinaudoti automobilio plovimo paslauga ?
Užsisakius automobilio plovimą, automobilį išplausime prieš pat Jums sugrįštant, kol būsite išvykęs. Užsisakyti galite perkant automobilio rezervaciją, savitarnoje ar jau atvykus į aikštelę vietoje. 

Ką daryti, jeigu ... ?

Turiu išankstinę rezervacija, bet pasikeitė automobilio numeris?
Automobilio numerį galite pasikeisti iki įvažiavimo į aikštelę , savitarnos sitemoje <Mano ADC>. 
Veluoja lėktuvas, ar išleis iš aikštelės?
Jeigu skrydis vėluoja ne ilgiau nei 3 valandas, sistema Jus išleis be papildomo mokesčio. Vėluojant ilgiau prasitęskite savo rezervacija mano ADCParking savitarnoje, taip sumokėsite mažiau už pradeslta laiką, nei mokėdami vietoje. 
Pasikeitė planai, noriu atšaukti rezervaciją arba pakeisti rezervacijos datas?
Jeigu su rezervaciją esate įsigyje paslaugą: "Atšaukimo galimybė" arba pasirinkote rezervacijos tipą "Lanksti rezervacija" , galimi datų keitimai, automobilio valstybinio numerio keitimas, bei rezervacijos anuliavimas (visi pinigai grąžinami per 10 darbo dienų nuo prašymo gavimo dienos). Norint daryti korekcijas arba rezervacijos anuliavimą, galite tą atlikti per savitarną <Mano ADCParking> su prisijungimais siųstais el. paštu kartu su rezervacijos patvirtinimu. Jei atšaukimas nepavyksta prašome kreiptis el paštu info@adcparking.com

T
ačiau Jeigu turite rezervacijos tipą " Pigi rezervacija" ir papildomai neįsigijote "Atšaukimo galimybės" negalimi rezervacijos datų keitimai ir negalimas rezervacijos anuliavimas (sumokėti pinigai negrąžinami). Galima pakeisti tik automobilio valstybinį numerį.
Atvažiuosiu anksčiau arba išvažiuosiu vėliau nei nurodyta rezervacijoje?
Jau turimą (dar nepasibaigusią) rezervaciją, jei ji pirkta tiesiogiai per adcparking.com internetinį psl., pasiaankstinti ar prasitęsti galima per savitarną <Mano ADCParking> su prisijungimais siųstais el paštu kartu su rezervacijos patvirtinimu. 
Jei prasitęsti nepavyksta, prašome kreiptis  el. paštu: info@adcparking.com
Negavau rezervacijos patvirtinimo?
Jeigu per 1 valandą po apmokėjimo negavote rezervacijos patvirtinimo, patikrinkite  aplanką "REKLAMOS" ("REKLAMŲ" aplankas nėra "ŠLAMŠTO" aplankas). Jeigu patvirtinimo neradote ir šiame aplanke, tada praneškite mums el. paštu info@adcparking.com. 
Lėktuvas leidžiasi 23:50, kokią išvažiavimo datą rinktis?
Jeigu, pavyzdžiui, jūsų lėktuvas leidžiasi gegužės 1 dieną 23:50, tai rezervaciją atlikite iki gegužės 1-os dienos. Jeigu automobilį atsiimsite iki gegužės 2-os dienos 4:00 ryto - sistema jus iš aikštelės išleis nemokamai.

Savitarnos klausimai

Kaip prisijungti prie savitarnos ?
Prisijungimą prie savitarnos <Mano ADCParking> gaunate kartu su rezervacijos patvirtinimu el. paštu iš karto po paslaugos įsigyjimo. Taip pat prisijungimą galite gauti užėjus į savitarną ir paspaudus nuorodą - pamiršau slaptažodį - įvedus el. pašto adresą, kurį vedėte atliekant užsakymą. Savitarnoje galite keisti automobilio valstybinį numerį, paankstinti ar prasitęsti rezervaciją, užsisakyti papildomas paslaugas, atsisiųsti sąskaitą faktūrą ar rezervacijos patvirtinimą bei atšaukti rezervaciją (jei yra tokia užsakyta papildoma paslauga).
Pamiršau slaptažodį. Kaip atkurti?
Slaptažodį atkurti galite, prisijungimo prie <Mano ADC> lange paspaudus nuorodą - "pamiršau slaptažodį" - įvedus el. pašto adresą, kurį vedėte atliekant užsakymą.
Ką galiu daryti prisijungus prie savitarnos?
Savitarnoje galite keisti automobilio valstybinį numerį, paankstinti ar prasitęsti rezervaciją, užsisakyti papildomas paslaugas, atsisiųsti sąskaitą faktūrą ar rezervacijos patvirtinimą bei atšaukti rezervaciją (jei yra tokia užsakyta papildoma paslauga).

Parkavimas be rezervacijos

Kodėl geriau pirkti išankstinį ADCParking bilietą internetu, nei atvažiavus į aikštelę?
 • Sumokėsite pigiau nei atvykus į aikštelę;
 • Vietos garantija;
 • Aikštelėje veikia automobilių valstybinių numerių atpažinimo sistema, todėl su savimi nereikės turėti jokių bilietų;
 • Nereikės su savimi turėti grynųjų pinigų;
 • Išvengsite eilių prie atsiskaitymo kasų;
Kaip fiksuojasi įvažiavimas/ išvažiavimas į aikštelę?
Įvažiuojant į ADCParking aikštelę kameros fiksuoja automobilio  valstybinį numerį ir tada pakeliamas automatinis kelio užtvaras. Išvažiuojant sistema veikia taip pat kaip įvažiuojant. 
Kada mokėti už automobilio stovėjimo paslauga neturint rezervacijos?
Už automobilio stovėjimą susimokėti reikia prieš išvažiuojant, aikštelės kasoje. Įvedus automobilio numerius matysite tikslią mokėjimo sumą. Susimokėjus galėsite išvažiuoti iš aikštelės per 10 min. 

Bendri klausimai

Kokias aikšteles turime?
Vilniuje - turime daugiaaukštę ADCParking aikštelę, kuri randasi 250 m nuo oro uosto.
Kaip veikia ADCParking automatinė numerių atpažinimo sistema?
Įvažiuojant į ADCParking aikštelę kameros fiksuoja automobilio  valstybinį numerį ir tada pakeliamas automatinis kelio užtvaras. Išvažiuojant sistema veikia taip pat kaip įvažiuojant.

Atvažiavau į aikštelę

Ar rezervacijos periodu galiu kelis kartus įvažiuoti ir išvažiuoti iš aikštelės?
Ne. Visu rezervacijos periodu Jūs galite įvažiuoti bei išvažiuoti iš aikštelės tik du kartus.
Kur statyti automobilį?
ADCParking daugiaaukštėje neturint išanksto užsakytos VIP, XXL vietos, automobilį statytikite nuo 4-12 pusaukščiuose.

Klausimai atliekant užsakymą

Ar įmanoma atšaukti jau apmokėtą paslaugą ir atgauti sumokėtus pinigus?
Taip, nusiųsti prašymą į mūsų elektroninį paštą: info@parksmart.lv

Klausimai apie parkavimo aikštelę

Kuo Park Smart skiriasi nuo jau esančių automobilių stovėjimo aikštelių?
Park Smart automobilių stovėjimo aikštelėje yra įdiegta automatinė automobilio valstybinio numerio atpažinimo sistema, kuri, automobiliui įvažiuojant ir išvažiuojant, fiksuoja jo numerį – tai suteikia Tau papildomo patogumo ir saugumo. Be to, ši sistema yra sujungta su mūsų interneto svetaine, kurioje galima avansu sumokėti už stovėjimo vietą, naudojantis „Swedbank“ banko nuoroda ar mokėjimo kortelėmis, tokiu būdu gaunant geriausia kainą. Taip pat siūlome išskirtinių sąlygų bei aptarnavimą tiek įmonėms, tiek nuolatiniams klientams.
Kodėl man būtų naudinga naudotis būtent Park Smart stovėjimo aikštele?
Park Smart yra naujausia, moderniausia ir klientams draugiškiausia ilgalaikio automobilių stovėjimo aikštelė prie Rygos oro uosto, kurios paslaugos yra sukurtos taupyti Tavo laiką ir suteikti komfortą už geriausią kainą.
Kur yra Park Smart automobilių stovėjimo aikštelė?
1km atstumu nuo Rygos oro uosto, šalia „Lukoil“ benzino kolonėlės, Dzirnieku gatvė 12, Marupėje.
Ar už stovėjimo aikštelę galiu sumokėti ir vietoje?
Taip, mes priimame grynuosius (EUR) ir VISA, MasterCard,Maestro mokėjimo korteles. Palankiausius tarifus gausi sumokėdamas iš anksto mūsų interneto svetainėje.
Kaip aš pateksiu iš Park Smart stovėjimo aikštelės į oro uostą ir atgal, kiek laiko tai užims?
Mes teikiame 24 valandas per parą nemokamą pervežimą nauju mikroautobusu Volkswagen. Kad nuvyktum iš oro uosto į stovėjimo aikštelę, skambink mums +371 20 477 477. Kelionė trunka maždaug 2-3 minutes.
Kaip veikia automatinė automobilių numerių atpažinimo sistema?
Privažiavus prie įvažiavimo užkardo, speciali vaizdo kamera fiksuoja automobilio numerį ir gautus duomenis elektroniniu būdu nusiunčia sistemai, kuri juos atpažįsta, įtraukia į duomenų bazę ir automatiškai atidaro užkardą. Analogiškai ir išvažiuojama iš aikštelės.
Tuo atveju, jei už naudojimąsi stovėjimo aikštele nėra sumokėta iš anksto, prieš išvažiuojant iš aikštelės reikia pasakyti automobilio numerį aikštelės operatoriui, kad būtų suskaičiuotas mokestis, ir jį sumokėti. Jei iš anksto sumokėjai mūsų interneto svetainėje, prieš išvažiuojant papildomai nieko nereikia daryti. 
Ar prieš įvažiuodamas ir išvažiuodamas iš aikštelės turiu parodyti aikštelės operatoriui kokį nors mokėjimo patvirtinimą, kad sumokėjau internetu?
Nereikia rodyti, jei stovėjimo aikštele naudojatės apmokėtu laikotarpiu.
Ar atvažiavęs į stovėjimo aikštelę automobiliu, kurio numeris skiriasi nuo to, kokį nurodžiau mokėdamas už aikštelę, gausiu paslaugą?
Taip, įvažiuojant į automobilių stovėjimo aikštelę apie tai reikia informuoti operatorių, kuris, identifikavęs atlikto mokėjimo duomenis, sistemoje pakeis automobilio numerį.
Kas atsitiks, jei mano reisas vėluos ir aš grįšiu vėliau, nei planavau, o apmokėtas laikas bus viršytas?
Jei vėlavimas neviršys 2 valandų ir tai bus nutikę dėl aviakompanijos kaltės, papildomai mokėti nereikės. Kitais atvejais operatoriui reikia primokėti už viršytą laiką pagal iš anksto taikytą tarifą.

Turite klausimų?

Užduokite klausimą
1
Šiuo metu naršantys vartotojai