Iki pabaigos liko:
Val
Min
Sek
ADCParking JUODASIS PENKTADIENIS
 
Nuolaida -40 %
(visoms rezervacijoms)
Užsisakyti
Iki pabaigos liko:
Val Min Sek

Taip mūsų paslaugas vertina klientai

Ar lengvai pavyko atlikti parkingo rezervaciją internetu? Labai gerai
Ar lengvai pavyko įvažiuoti / išvažiuoti į / iš ADCParking? Labai gerai
Ar paslauga verta tos kainos kurią sumokėjote? Labai gerai
Ar rekomenduotumėt ADCParking savo draugams? Labai gerai

Naujausi klientų atsiliepimai

Evaldas Paslauga naudojosi 2017-09-09 - 2017-09-12
Labai gera kaina ir greit pavyko užsirezervuoti. Atvykimas ir išvykimas be sutrikimų. Aikštelė buvo apypilnė, bet vietos galima rasti. Daug vaizdo kamerų. Labai gerai kad galima vietoje pasisverti ir pasimatuoti lagaminus. Arti oro uosto, kelios minutes ėjimo nurodytu ženklais keliu. Ir ačiū už 2 kavos puodelius, kuriuos gauni oro uoste už parkavimą.
Giedrė Paslauga naudojosi 2017-09-08 - 2017-09-11
Kiekvienais metais keliaujame pailsėti iš Vilniaus oro uosto ir visada savo automobilį paliekame tik ADCParking daugiaaukstėje aikštelėje. Esame labai patenkinti jūsų paslaugomis ir gera aptarnavimo kokybe. Išvykstame ir grįžtame ramūs,jog mūsų automobilis saugus.
RITAS Paslauga naudojosi 2017-08-27 - 2017-08-31
Didelis ačių už suteiktus nebrangius patogumus. Labai patogu,jokių nesklandumų.Atrodo,kad automobilis stovėjo nuosavame kieme.Užsikūrei ir nuvažiavai. Ačių.
Klientas Paslauga naudojosi 2017-07-03 - 2017-07-10
Naudojuosi Jūsų paslaugomis ne pirmą kartą ir labai džiaugiuosi tuo, kad esate šalia aerouosto. Patogu ir netoli iki jo su lagaminais nueiti. Dėkoju ten dirbantiems darbuotojams, o ypatingai vienam vyrukui, kuris padėjo užkrauti akumuliatorių, kuris per savaitę išsikrovė palikus įjungtai salono lemputei :). Operatyviai suorganizuota viskas, kad galėčiau sėkmingai tęsti kelionę. Ačiū, kad Jūs esate!!!
Klientas Paslauga naudojosi 2017-06-23 - 2017-06-30
Super viskas.Uztikrintai vykau i Vilniaus orouoste,nes zinojau bus tikrai vieta automobiliui.Patarciau visiems si ADCP parkinga ir uzsirezervuoti internetu vieta.Kodel?todel jog patogu,nereikia nei imti kvitu ivaziuojant,nei moketi isvaziuojant.Nauduojuosi nepirmakarta siuo parkingu.Aciu visam ADCP kolektyvui uz paslaugele;)
Vidmina Paslauga naudojosi 2017-04-28 - 2017-05-03
Viskas puiku, nebuvo jokių problemų nei užsisakant paslaugą, nei įvažiuojant/išvažiuojant. Kaina taip pat gera. Visuomet rekomenduoju būtent jūsų paslaugas, nes pati naudojuosi ne pirmą kartą, ir visuomet lieku patenkinta.