Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Slapukai naudojami funkcionalumo, tinklapio lankomumo statistikos, vartotojo patirties gerinimo ir rinkodaros tikslais. Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Informaciją apie šiuo metu naudojamus slapukus, o taip pat apie jų valdymą rasite paspaudę. Sužinoti daugiau.
 
Sutinku

Šiuo metu ieškome

Apsaugos darbuotojo (-ės)
Reikalingas apsaugos darbuotojas pamaininiam darbui. Darbo pobūdis:
  • Vaizdo kamerų stebėjimas
  • Įvykių registravimas
  • Telefoninių skambučių aptarnavimas

Parašyk mums į cv@adcparking.com, prisegdamas savo CV ir motyvacinį laišką ir mes susisieksime su Tavim!
Operacijų vadybininko (-ės)
Adcparking.com norėdama tobulai aptarnauti savo klientus, ieško operacijų vadybininko (-ės). Šios pareigos apima daugybę skirtingų užduočių, todėl darbas labai dinaminis ir pastoviai besikeičiantis. Šių pareigų vadybininkas aptarnaus parkavimo ir automobilių nuomos klientus. Mums labai svarbu kad kiekvienas besikreipiantis klientas būtų aptarnautas pagal aukštus mūsų įmonės laiko ir kokybės standartus. Jeigu kalbi įvairiomis kalbomis ( Lietuvių, Anglų, Rusų) ir tau patinka bendrauti su klientais bei operatyviai spręsti jų problemas arba atsakyti į informacinius klausimus, tai mes norėtume sulaukti laiško iš Tavęs!
Parašyk mums į cv@adcparking.com, prisegdamas savo CV ir motyvacinį laišką ir mes susisieksime su Tavim!
Socialinio marketingo vadybininko (-ės)
Adcparking.com norėdama tobulai aptarnauti savo klientus, ieško marketingo vadybininko (-ės). Šios pareigos apima daugybę skirtingų užduočių, todėl darbas labai dinaminis ir pastoviai besikeičiantis.

Šių pareigų vadybininkas aptarnaus parkavimo ir automobilių nuomos klientus. Mums labai svarbu kad kiekvienas besikreipiantis klientas būtų aptarnautas pagal aukštus mūsų įmonės laiko ir kokybės standartus.

Jeigu kalbi įvairiomis kalbomis ( Lietuvių, Anglų, Rusų) ir tau patinka bendrauti su klientais bei operatyviai spręsti jų problemas arba atsakyti į informacinius klausimus, tai mes norėtume sulaukti laiško iš Tavęs!
Parašyk mums į cv@adcparking.com, prisegdamas savo CV ir motyvacinį laišką ir mes susisieksime su Tavim!
12
Šiuo metu naršantys vartotojai