Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Slapukai naudojami funkcionalumo, tinklapio lankomumo statistikos, vartotojo patirties gerinimo ir rinkodaros tikslais. Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Informaciją apie šiuo metu naudojamus slapukus, o taip pat apie jų valdymą rasite paspaudę. Sužinoti daugiau.
 
Sutinku

XParking taisyklės

1. Susitariančios Šalys
2. Užsakymas
3. Apmokėjimas
4. Patvirtinimas
5. Kaina
6. Atšaukimas
7. Lojalumo programa
7. Saugumas
8. Skundai
9. Asmeniniai duomenys
10. Automatinės numerių atpažinimo sistemos veikimas
11. Reglamentuojantys teisės


1. SUSITARIANČIOS ŠALYS
1.1 Terminuota automobilio stovėjimo vietos nuomos Sutartis tarp tiekėjo UAB „DK investicijos“ ir kliento yra sudaroma tuo metu,kai klientas rezervuoja ir apmoka automobilio stovėjimo užsakymą internetiniame puslapyje.
1.2 Kai užsakymas buvo patvirtintas pagal nustatytą tvarką, tiekėjas privalo klientui užtikrinti patekimą pagal konkrečiai nurodytas datas ir laiką į XParking aikštelę (Dariaus ir Girėno g. 71, Vilnius). Klientas automobilį gali statyti į bet kurią laisvą vietą.
1.3 Klientas, rezervacijos paketą su papildoma paslauga - Atšaukimo galimybe, kuri numato, kad pinigai nepasinaudojus paslauga negrąžinami, aiškiai supranta, kad visą riziką dėl paslaugos nepasinaudojimo prisiima pats Klientas, tuo patvirtindamas, kad aiškiai suprato kokią rezervaciją renkasi, bei supranta kur yra stovėjimo aikštelė ir kokios paslaugos aprašytos. Klientas, pasirinkdamas bet kurią rezervaciją be atšaukimo galimybės aiškiai supranta, kad nepasinaudojęs paslauga nepriklausomai nuo priežasčių, negali reikalauti grąžinti pinigų už nesuteiktas paslaugas. Ši sąlyga Klientui yra suprantama ir priimtina.
 2. UŽSAKYMAS
2.1 Terminuotas automobilio stovėjimo vietos nuomos užsakymas vykdomas internetiniame puslapyje.
2.2 Minimalus terminuotas automobilio stovėjimo vietos nuomos užsakymas – 1 para.
2.3 Pirmas užsakymo žingsnis. Pasirenkamos atvykimo bei išvykimo datos ir apytikslis laikas. Spaudžiama nuoroda TOLIAU.
2.4 Antras užsakymo žingsnis. Pasirenkamas vienas iš terminuotų automobilio stovėjimo vietos nuomos variantų.
2.5 Trečias užsakymo žingsnis. Papildomų paslaugų pasirinkimas.
2.6 Ketvirtas užsakymo žingsnis. Kliento duomenų suvedimas:
a. Įrašomi vardas ir pavardė
b. Įrašomas automobilio valstybinis numeris (būtina nurodyti tikslų valstybinį numerį, nes sistema automatiškai jį fiksuoja, įleidžia bei išleidžia į/iš stovėjimo aikštelės)
c. Įrašomas elektroninio pašto adresas (nurodytu elektroninio pašto adresu bus išsiųstas rezervacijos patvirtinimas)
d. Spaudžiama nuorodaREZERVUOTI
2.7 Penktas užsakymo žingsnis. Apmokėjimas
 3. APMOKĖJIMAS
3.1. Apmokėjimui už rezervaciją skirta 1 val. Neatlikus apmokėjimo per vieną valandą, kliento terminuota automobilio stovėjimo vietos nuomos užsakymo rezervacija bus atšaukta.
3.2 Apmokėjimai atliekami: kreditinėmis kortelėmis, elektronine bankininkyste, PayPal sistema arba per mokėjimų sistemos Paysera puslapį, kuris yra atidaromas penktame rezervacijos žingsnyje.
4. PATVIRTINIMAS
4.1 Terminuotos automobilio stovėjimo vietos nuomos užsakymo patvirtinimas su rezervacijos išklotine ir sąskaita-faktūra (fiziniam arba juridiniam asmeniui) atsiunčiamas rezervacijoje nurodytu elektroniniu paštu per 1 valandą po apmokėjimo.
4.2 Rezervacijos išklotinėje nurodyti šie duomenys:
a. Rezervacijos ID
b. Rezervacijos data
c. Rezervuotos vietos datos ir valandos
d. Kaina
e. Apmokėjimo data
f. Automobilio valstybinis numeris
g. Planas ir paaiškinimas, kaip rasti automobilių stovėjimo aikštelę
h. Paaiškinimai kaip veikia automatinė automobilių valstybinių numerių nuskaitymo sistema
i. Automobilių stovėjimo aikštelės adresas ir pagalbos telefonas.
4.3. Klientas privalo vadovautis automobilio statymo taisyklėmis bei nurodymais, kurios parašytos rezervacijos patvirtinime.
4.4. Jeigu klientas pastato automobilį nesilaikydamas patvirtinime atsiųstų nurodymų, klientas prisiima visą atsakomybę už taisyklių nesilaikymą ir galimas papildomas išlaidas.
5. KAINA
5.1 Terminuotos automobilio stovėjimo vietos nuomos mokesčio dydis priklauso nuo automobilio vietos rezervavimo trukmės, aikštelės, rezervacijos datos, sezoniškumo bei aikštelės užpildymo.
5.2 Visos kainos nurodytos Eurais su PVM.
6. ATŠAUKIMAS
6.1 Atšaukti terminuotos automobilio stovėjimo vietos nuomos rezervaciją galima tik jeigu yra pasirinkimas - "Su atšaukimo galimybe"
6.2 Terminuota automobilio stovėjimo vietos nuomos rezervacija gali būti atšaukta likus ne mažiau kaip 12 val. iki nuomos termino pradžios.
6.3 Pinigai nepasinaudojus terminuota automobilio stovėjimo vietos nuomos rezervacija grąžinami tik jeigu buvo laiku atšaukta arba panaikinta rezervacija. Pinigai už nepilnai išnaudotą arba neišnaudotą nuomos laikotarpį negrąžinami. 6.4 Rezervuotas terminuotas automomobilio stovėjimo vietos nuomos terminas nedalomas, laikomas vienu neskaidomu laikotarpiu.
6.5 Baudų už rezervacijos panaikinimą nėra.
6.6 Panaikinus rezervaciją 6.1. p. numatytu atveju grąžinama visa už rezervaciją sumokėta suma per 5 darbo dienas.
7. LOJALUMO PROGRAMA
7.1.Sutikęs dalyvauti lojalumo programoje klientas sutinka gauti atgalinio ryšio anketą ir pateikti informaciją apie savę ( amžių, lytį, miestą iš kurio atvyko), užpildant atgalinio ryšio apklausos anketą gautą el. paštu po paslaugos suteikimo.
7.2.Klientas dalyvaujantis Lojalumo programoje ir pakartotiną kartą užsakantis Adcparking paslaugas gali nebesutikti dalyvauti Lojalumo programoje, tokių atvėju bus nedelsiant išbraukiamas iš lojalumo programos.
8. SAUGUMAS
8.1 Paslaugų tiekėjas neneša atsakomybės už paliktus automobilius XParking stovėjimo aikštelėje, nes automobiliai šioje aikštelėje nėra saugomi.
9. SKUNDAI 
9.1 Visi skundai turi būti pateikti tiesiogiai UAB „DK Investicijos“, adresu Rodūnios kelias 3, Vilnius arba el. paštu info@adcparking.com
10. ASMENINIAI DUOMENYS
10.1 Kliento pateikti duomenys bus saugomi laikantis dabartinių teisės aktų dėl asmens duomenų apsaugos.
10.2 Kliento pateikti duomenys: vardas ir pavardė, elektroninio pašto adresas, telefono numeris, automobilio valstybinis numeris bus naudojami tik įmonės viduje tvarkant užsakymus. Elektroninis paštas gali būti naudojamas siunčiant specialius pasiūlymus.
10.3 Klientas sutinka gauti įvairaus pobūdžio priminimus, specialius pasiūlymus, apklausos anketas, naujienlaiškius elektroniniu paštu.
10.4 Pasinaudojus automobilio stovėjimo paslauga Klientas sutinka gauti atgalinio ryšio anketą.
11. AUTOMATINĖS NUMERIŲ ATPAŽINIMO SISTEMOS VEIKIMAS
11.1 Įvažiuojant į XParking aikštelę kameros fiksuoja automobilio valstybinį numerį ir tada pakeliamas automatinis kelio užtvaras. Išvažiuojant sistema veikia taip pat kaip įvažiuojant.
11.2 Jeigu automatinė numerių atpažinimo sistema nesuveikė, būtina įsitikinti, ar automobilio valstybinis numeris švarus ir neapneštas sniegu.
12. REGLAMENTUOJANTYS TEISĖS AKTAI
12.1 Bet koks ginčas ar nesutarimas dėl šios Sutarties ir/ar susijęs su ja, kuris per 30 (trisdešimt) dienų nuo vienos Šalies pareikšto reikalavimo dėl įsipareigojimų vykdymo neišsprendžiamas derybų keliu, turi būti sprendžiamas Lietuvos Respublikos norminių aktų nustatyta tvarka pagal tiekėjo buveinės adresą. 11.2 Šiai Sutarčiai taikomi ir ji aiškinama pagal galiojančius Lietuvos Respublikos įstatymus.
3
Šiuo metu naršantys vartotojai